Close

Jeřábnické práce

Poskytujeme jeřábnické práce prostřednictvím osvědčeného autojeřábu se zkušenou a odborně proškolenou obsluhou, s nímž provádíme veškerou manipulaci s břemeny různých druhů v závislosti na požadavku zákazníka a typu jeřábu.


Naše autojeřáby operují především v Jižních Čechách a na Vysočině. (Města České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Telč a v okolí těchto měst. Samozřejmě není problém poskytovat služby i ve vzdálenějších místech)

Parkujeme s autojeřáby v Praze, Jindřichově Hradci a Žirovnici..Jeřábnické práce

Práci s autojeřáby se zabýváme přes 10 let, nejprve výhradně pro naši sesterskou společnost a následně i jako službu ostatním společnostem. Sami jsme stavitelé a máme mnoho zkušeností, které nám umožní odborně radit a docílit tak Vaší spokojenosti.

Strojový park

Všechnu naši jeřábnickou techniku sami používáme. Máme tak jistotu, že jsou ve výborném stavu. Chceme Vám být užiteční, a to můžeme jen s se spohlivou technikou.

Zkušená obsluha

Naši jeřábnici mají dlouholetou praxi, svůj stroj znají lépe než svoje boty. Využijte jejich zkušeností ve Váš prospěch!

Naše jeřáby:

Poskytujeme jeřábnické práce s následujícími autojeřáby a manipulátory:

Jeřáb Groove s nosností 50 tun

FFAutojeřáb GROVE je  mobilní jeřáb s nosností až 50 tun a dosahem až do výšky 45 metrů. Jde o moderní, spolehlivý a účinný autojeřáb.

Autojeřáb je vhodný především pro rozsáhlé stavby ocelových a betonových konstrukcí. Poskytujeme s ním komplexní jeřábnické práce včetně obsluhy.

zátěžový diagram


Cena za dopravu:    60 Kč / Km
Hodinová sazba:  1900 Kč / hod. – Základní hodinová sazba
Hodinová sazba:  1500 Kč / hod. – Sazba při dlouhodobé spolupráci


Pro rezervaci vužijte náš formulář nebo volejte +420 603 232 470

Rezervovat
MERLO manipulátor

Teleskopický manipulátor MERLO má velmi různorodé využití, které využijete při manipulaci s materiálem, tažení nebo jako plošinu. Nabízíme variabilní příslušenství, kterým lze manipulátor uzpůsobit.

Příslušenství: 18 m paletové vidle,lžíce,jeřábový hák,plošina

Hodinová sazba: 900 Kč / hodina práce


Pro rezervaci vužijte náš formulář nebo volejte +420 603 232 470

Dotázat se na dostupnost

Obsluhované oblasti

Naše jeřáby operují v následujících oblastech

České Budějovice

Hluboká n.V. a okolí

Tábor

Sezimovo ústí a okolí

Jindřichův Hradec

a okolí

Pelhřimov

a okolí

Dačice

a okolí

Třebíč

a okolí